ksiezniczka welliaKsiężniczka Wellia - Grafika komputerowa -Mariusz Kowalski

Księżniczka Wellia
Za siódmą rzeką i jeziorami wielu w otoczonym lasami zameczku żyła księżniczka co Wellia ją przezywano, bo skórę bardzo cienką miała niczym welinową. Jak to w świecie współczesnych księżniczek bywa, kanonom piękna i mody dotrzymywać trzeba. Księżniczka Wellia, również im uległa, chciała być piękna i zgrabna więc mało jadła. W swej diecie tłuszczów zwierzęcych nie miała, ani jajek. Więc i ona i jej skóra coraz cieńsza się stawała. Gdy tylko się gdzieś dotknęła zaraz ślady, zadrapania i siniaki się pojawiały. Przez skórę widoczne miała naczynia krwionośne, ciągle jej było zimno, była zmęczona i niezadowolona. Ale księżniczka nic sobie z tego nie robiła, bo najważniejsze dla niej, że szczupła była.

Rodzice Welli martwili się o nią i prosili by jadła, a ona szła w zaparte.
- W mej diecie wystarczy składników odżywczych, żadnego to mięsa i jajek mi nie potrzeba!

I gdy to księżniczka księcia poznała co na pstrym koniu do zamku przybył, tak się w nim zakochała, że za trzy niedziele ślub z nim brała. Książę również księżniczkę pokochał i chciał by na świat mu dziecko wydała. Zmartwiła się bardzo księżniczka Wellia bo choć nikomu nie powiedziała od kiedy się tak odchudzała menstruacji nie miała.

- Jak zajdę w ciążę i dziecko urodzę?
Więc pomyślała znaleźć to muszę doktora takiego co pomoże, lecz nie hormonami i stertą leków.

Welinowa księżniczka nie znalazła takiego doktora, więc była zrozpaczona.

Po całym świecie wieść się rozeszła o smutku księżniczki i gdy pełnia księżyca się skończyła na dwór książęcy kobieta przybyła z kraju dalekiego w Afryce, Niger zwanym, a imię jej było Aljanna co wróżka znaczy.

Aljanna choć z daleka pochodziła i w języku księżniczki słabo mówiła, bez słów się z księżniczką rozumiała, bo w jej oczach wszystko dostrzegła, a gdy na jej ciało spojrzała, powiedziała 
- Księżniczko jesteś mocno niedożywiona, w twej diecie zdrowego tłuszczu nie ma i dlatego twa jest skóra tak cienka i słaba jesteś cała. Menstruacji też mieć nie możesz bo układy ciała twojego muszą nad twym przeżyciem ciężko pracować i płodnością nie będą się zajmować. Z czasem kości twoje kruche się staną, więc łatwo się złamią i szybko się zestarzejesz. Zmarszczki mieć będziesz. A i szybka to droga by na nowotwór zachorować.

By do twych układów niezbędnych składników dostarczyć według mego zalecenia będziesz następujące witaminy, minerały i tłuszcze przyjmowała. One pozwolą na zdrowia przywrócenie ale, wiedz, że nie zastąpią odpowiedniego dla ciebie jedzenia.

Na początek dostarczymy kwasy tłuszczowe.
Weź w kapsułkach Olej z Kryla.
Będziesz również brała Colagen z Cynkiem
on to sprawi, że stan twojej skóry i kości się poprawi. Wpłynie on na poprawę skóry gęstości i na elastyczność kości, a by wzmocnić colagenu dla kości działanie włącz do swej diety produkty w krzem bogate, lub możesz też zażywać go w formie płynu. Krzem z dodatkiem boru
ma inne dla organizmu korzystne działanie, bo wpływa na aktywność komórek mózgowych, poprawia pamięć, w kości budowie i przy chorych stawach.

Potrzebna dla twej skóry jest również D Witamina,
ona to sprawi również, że stan kości się poprawi,
ale brać musisz ją razem z K2 Witaminą
by było jej właściwe !!! działanie, że wapń spożywany do kości odprowadzi.

Brać też będziesz E Witaminę
by twe komórki przed starością ochronić i skórę wzmocnić, oraz płodność przywrócić.

Twój książe też brać ją może by zawsze do swych zadań był gotowy, tak Witamina E dla panów jest wskazana bo potencję wzmaga.

Brać też będziesz Koenzym Q10
bo takie jest jego działanie, że przez komórek odżywianie zmniejsza stres, zmęczenie i wyczerpanie, wpływa też na zapobieganie chorób układu krążenia, wspiera pracę serca i cukru we krwi normowanie.

Wprowadzić też Enzymy
trzeba by twój wycieńczony organizm składniki właściwie trawił i je przyswajał. Te enzymy zostały one również wzbogacone o probiotyk dla wzmocnienia odporności twojej.

Będziesz też brała Lust Kvinna
on do zwiększenia płodności się przyczynia, ureguluje twój układ hormonalny, przez zawarte w nim zioła dzięgla chińskiego i kozieradkę ma też w swym składzie niacynę, witaminę B6 i kwas foliowy, którego masz poważne niedobory przez swe odchudzanie, a gdy chcesz zajść w ciążę i dziecko mieć zdrowe jest on konieczny dla rozwoju płodu. Żeby uzupełnić wieloletnie niedobory, weź jeszcze dodatkowo choć jedno opakowanie Kwasu Foliowego 

Księżniczka wszystko skrzętnie zapisała, rad Aljanny posłuchała, a służbę swą zobowiązała by jej o radach Aljanny codziennie przypominała. Zmieniła odżywianie i wdrożyła suplementowanie.

W szczęściu małżeńskim miesięcy kilka minęło jak jedna chwilka. Księżniczka jest silna i zdrowa. A i jej skóra jest piękna, jędrna i napięta, zdrowo odżywiona i nie jest już cienka.
Brzuszek księżniczki się zaokrąglił bo pojawił się w nim
Cud Miłości za sprawą Freji bogini płodności. !!!!!!

Baza wiedzy - Komentarze - Ciekawe informacje