ksiezniczka seganeKsiężniczka Segane - Grafika komputerowa -Mariusz Kowalski

Za wieloma morzami i wieloma wysepkami było królestwo Talinem zwane, w tym to królestwie mieszkała księżniczka co ciągle zamyślona i roztargniona była, myśli jej ciągle gdzieś hen uciekały, więc je goniła przez łąki i lasy. Mieszkańcy księżniczce imię Segane nadali co z estońskiego Roztargniona znaczy.

Dnia to pewnego, gdy tak biegała, gdy myśli swoje złapać chciała, to aż na drzewo się wdrapała, lecz zejść już nie umiała, a że siły dużo w rękach nie miała spadła to z drzewa.

Potukła się okropnie, i tak nieszczęśliwie upadła, że kość ogonową pogruchotała.

Zaraz to tłum medyków zbiegł się by księżniczce pomóc, badania to wszelakie wykonano i zdjęcie aparatem co rentgenem jest zwany. Niestety kręgi guziczne doznały urazu i  przez ten upadek i dwa kręgi się na siebie nasunęły i ucisk na nerwy był tego większy.

Smutek to nastał w Talinowej krainie. Księżniczka potwornie cierpiała, ani siedzieć na księżniczkowym tronie, ani chodzić, ani spać nie mogła, mało też piła i nic nie jadła. Więc słabła. Medycy tylko tabletki jej dawali co ból znieść miały, ale szybciej księżniczkę o ból brzucha przyprawiały i na wątrobę źle wpływały.

Myślał lud krainy cały jak ulżyć w cierpieniu Segany.

Dnia to pewnego przypłynął z dalekiego kraju Indonezją zwanym, mędrzec Dukun co uzdrowiciel znaczy. Wieść do niego dotarła o cierpieniu księżniczki, więc wraz ze swym tobołkiem pełnym specyfików, ziół i maści, oraz wielkiej wiedzy garści, przybył na zamek w książęce progi.

Droga księżniczko, postaram się pomóc, by ulżyć ci w twym cierpieniu, jednak musisz stosować się do mych zaleceń. By zmniejszyć bólu odczuwanie, podaruje Tobie urządzenie MiM-em zwane, nie jest to z teatrem związane, ale z pola magnetycznego wytwarzaniem.

Stymulacja magnetyczna sprawi, że twój organizm lepiej z bólem sobie poradzi, podniesie twą odporność, zmniejszy zmęczenie a przede wszystkich wpłynie leczniczo na zwyrodnienie. Aparacik to jednak ma wiele magicznych zastosowań, można nim nawet Wodę strukturyzować.
Jest to urządzenie małe więc towarzyszyć ci może dnie całe, gdzie tylko się udajesz. 

Teraz musimy się pozbyć stanu zapalnego, który to w kręgach się wytworzył, w tym celu dam ci dobrego
Oleju Rzepakowego
na zimno tłoczonego łyżkę i
Kurkuminę,
zadziała ona również przeciwbólowo, a wiedzieć musisz, że nawet działa przeciwnowotworowo.

Ulgę przyniosą ci również ciepłe kąpiele w Soli co Gorzką jest zwana.
Rozluźni ci mięśnie, dostarczy magnezu i siarki. Jeszcze brać będziesz
Balsam Krzemowy,
nie tylko smarować skórę nim można, lecz przede wszystkim łykać dla zdrowia. Wzmocni on kości i stawy, wpłynie też dobrze na paznokcie i włosy by były mocne i lśniące. 

Choć nasza księżniczka Sedane roztargniona, wszystkie zalecenia zastosowała, po kilku tygodniach bez bólu biegała, tańczyła, śpiewała, myśli goniła choć nie już po drzewach, a raczej z książką i na siedząco.

Baza wiedzy - Komentarze - Ciekawe informacje


Wierna służba ludową poduszkę księżniczce z gorczycą uszyła i z MIMem w środku na książęcym tronie położyła. Kiedy tylko księżniczka na tronie swym siadała - służka MIMa jej włączała. Na pierwszy zakres - żeby nie bolało. Na drugi - żeby lecznie szybciej przebiegało.  

poduszka ksiezniczki
Nie, nie.
To nie dalszy ciąg bajki.
W przypadku uszkodzenia kości ogonowej, lub "okolic", jest to jeden z lepszych sposobów na wytrzymanie w pozycji siedzącej. Podobnie w przypadku hemoroidów. Taki sprytny sposób na to by zmniejszyć / usunąć ból i przyśpieszyć gojenie / rechabilitację.  

A teraz dokładnie - co, jak i dlaczego.
MIM wytwarza zmienne pole magnetyczne w postaci kuli o średnicy 30 cm.

Po co nam to pole?
Ziemskie pole magnetyczne rozciąga się na kilkadziesiąt tysięcy kilometrów od Ziemi, a obszar w którym ono występuje nazywa się ziemską magnetosferą.
Ziemskie pole magnetyczne towarzyszy wszystkim żywym istotom od zawsze i każda komórka, już przed wiekami nauczyła się pracy w polu magnetycznym.

Natężenie pola magnetycznego jako pierwszy zmierzył Carl Friedrich Gauss w 1835 roku, od tego czasu pole magnetyczne było mierzone wielokrotnie, a od XX wieku jest mierzone regularnie w wielu ośrodkach badawczych. Stałe pole magnetyczne ulega powolnej zmianie. Obecnie jest 10-15% słabsze niż 150 lat temu.

I to jest jeden z powodów dlaczego MIM-2, nawet działając miejscowo, ma tak duży wpływ na funkcjonowanie naszych komórek. To jeden bardzo ważny powód by, dosłownie każdy, miał ten maleńki kieszonkowy "gabinet magnetoterapi".

Organizmy ludzi i zwierząt rządzą się takimi samymi prawami, ponieważ są układami enegoinformacyjnymi sterowanymi przez pola elektromagnetyczne. Wszystkie organizmy w trakcie trwającej miliony lat ewolucji były poddawane działaniom tych samych czynników i kształtowały się w coraz bardziej rozwinięte i inteligentne formy. Stan ten trwa nadal. Działając polem magnetycznym na komórki wspomagasz je w ciężkiej pracy dla Twojego zdrowia.

Drugi powód by używać MIMa to Woda.
Człowiek to głównie woda. Lubię wodę w tej postaci. Lubię ludzi.

woda mim
Ale by twój organizm mógł efektywnie wykorzystać wodę musi to być woda strukturyzowana.

W czym rzecz?
Wyjaśniam.
Cząsteczki wody którą dostajesz do domu, czy to w butelkach, czy z kranu, są "posklejane" w ogromne bryły - klastry. Twój organizm nie może jej spożytkować w tej postaci. Musi porozbijać te klastry by woda mogła dotrzeć do każdej komórki. A to ogromna praca. MIM-2 w ciągu 10-15 minut zmienia strukturę wody tak, że bez dodatkowych operacji zasila wszystkie komórki.

O jednym wszakże należałoby pamiętać. Jeśli nawet wypijamy codziennie niezbędną dla organizmu strukturyzowaną heksagonalnie wodę w ilości ok. 2,5 litra, (nie wypijam tyle - nie daję rady) to i tak jest to niewielka ilość w porównaniu z ilością wody obecną w organizmie (około 50÷60 l). Strukturyzowanie wody pitnej poza organizmem jest działaniem pożądanym, ale znacznie skuteczniejsze jest poddanie strukturyzacji całej wody organizmu w organizmie.

Wystarczy poddawać codziennie organizm działaniu pulsujących pól magnetycznych poprzez przykładanie aplikatorów pól (impulsatorów) w okolicy nerek.

W efekcie problem z piaskiem w pęcherzu, kamieniami nerkowymi i całą masą przypadłości stanie się przeszłością ponieważ magnetorelaksacja (magnetostymulacja) wpływa korzystnie na strukturyzację wody organicznej – orientuje dipole wody nie dopuszczając do agregacji i krystalizacji cząstek, lub odwraca te procesy.

Ja mam dwa MIMy.
Nie zawsze mam czas pomyśleć o tym, ale staram się codziennie
1/ Pić tylko "zmimowaną" wodę.
2/ Zakładam 2 MIMy na pasku z dwoma kieszonkami na nerki i tak "migając" funkcjonuję w domu. Jem, pracuję, a nawet sypiam z MIMami.

W ten sposób nie tylko wspomagam nerki i nadnercza, ale cała krew przepływając przez nerki wypłwa z nich "zmimowana" i o wiele lepiej pracuje dla mojego Zdrowia. Polecam.


Czarodziejski aparcik
MIM-2
znajdziesz tutaj 

Pamiętaj!
Systematyczne, codzienne picie strukturyzowanej wody, oraz strukturyzowanie wody wewnętrznej powinno stać się naszym nawykiem i jednocześnie obowiązkową potrzebą – jak spanie i jedzenie.

 

Źródła:
Wikipedia
„Magnetostymulacja i magnetorelaksacja w teorii i praktyce”
Autor Janusz Dąbrowski. wykładowca, twórca prezentacji multimedialnych, autor artykułów, oraz książek propagujących program ochrony zdrowia.

I oczywiście moja dwuletnia praktyka w stosowaniu MIMów.

Dziękuję za uwagę
Karolina Kamińska