alergiaKarolina Kamińska - Bajka o kichającej kwiaciarce. Grafika komputerowa - Mariusz Kowalski

W pewnym mieście żyła sobie kwiaciarka co piękne bukiety tworzyła. Dużo klientów ją odwiedzało i jej wytworne bukiety kupowało. Kwitł jej interes niczym kwiat wiosenny, lecz niestety kwiaciarka frasunek miała, bo od kwiatów ciągle kichała, głowa ją bolała i katar miała.

Gdy to na łące je zbierała, kichała i katar miała i gdy w ogródku je pielęgnowała, a to, gdy to w swej cudnej kwiaciarni bukiety tworzyła, też ciągle kichała i katar miała.

Nasza kwiaciarka zapracowana, należycie się nie odżywiała, czasu na gotowanie nie miała, więc dużo gotowego jedzenia kupowała.

Z alergią na kwiaty od dawna się zmagała, brała dużo leków, lecz po ich zażyciu albo była ospała, to brak apetytu miała, albo brzuch ją bolał i często się przeziębiała, bo odporność niską miała i gdy ulotek się naczytała stwierdziła, że chemicznego świństwa nie będzie już brała i tak się z alergią zmagała.

Lecz dnia pewnego dosyć już miała, płakała, co zrobić bo kwiaty kochała?

Myśl przez jej głowę przeszła okrutna - zamknąć kwiaciarnię.
Lecz co dalej?
Kwiaciarnia była miłością jej życia dla niej wiele poświęciła.

Lecz pewnego słonecznego dnia zawitał do kwiaciarni mężczyzna.
Przyszedł po bukiet dla swojej lubej.

Rzekł do kwiaciarki, gdy na nią spojrzał:
Widzę, że zmagasz się z alergią. Mnie ten problem kiedyś dotyczył lecz zastosowałem naturalne leczenie. Szybko zapomniałem co to jest od kwiatów i pyłków kichanie.

Nie smuć się kwiaciarko, twój problem alergiczny rozwiążemy, lecz kilka spełnić musisz warunków, zmienić dietę, wesprzeć jelita, bo to od nich najczęściej problem z alergią się zaczyna.

Na początek bierz Pollenzym,
kichanie i ciągłe smarkanie on powstrzyma bo zawarta jest w nim kwercetyna, ma również w swoim składzie witaminę C co działanie ma uodparniające przed stresem oksydacyjnym chroniące.

W swym składzie również zawiera wyciąg chrząstnicy kędzierzawej, takiej algi co i w kosmetykach ma zastosowanie, bo koi i nawilża drogi oddechowe.

Musisz również oczyścić organizm. Jadać nie przetworzone, ekologiczne produkty, dużo jeść warzyw surowych, owoców i pić z nich soki. Jedz też kiszonki bo dobre to źródło probiotyków co florę w jelitach właściwą przywróci.

Lecz, aby szybko przywrócić dobrą florę w jelitach bierz Lactovitalis,
różni się on tym od innych probiotyków, że ma co najmniej 6,5 miliarda korzystnych dla organizmu bakterii z 12 różnych szczepów. Takie jest jego magiczne działanie, że minimalnie 90% bakterii dotrze do jelita w stanie nienaruszonym.
Więcej poczytaj o nim na Hipokratesa.

Do soków dodawaj Ziemię Okrzemkową, dostarczy tobie krzemu niezbędnego m. in. dla kości, serca, płuc i wątroby. Jest też krzem potrzebny dla skóry, włosów i paznokci, a oprócz tego wymiecie on z ciebie chemiczne świństwo co karmisz nim siebie.
Poczytaj więcej o Ziemi Okrzemkowej.

Uśmiech na twarzy rozkwitł kwiaciarce.
Po dniach kilkunastu wskazówek stosowania, przy tworzeniu bukietów obyło się bez kichania i nosem ciągania.

I po dziś dzień tworzy kwiaciarenka bukiety piękne, i zawsze z uśmiechem lecz bez alergii.

Jak obiecałam tutaj jest
filmowa wersja 
Bajki Karoliny Kamińskiej
O Kwiaciarce
co alergię miała i ciągle kichała

 Napisz komentarz. Subskrybuj mój kanał.

Baza wiedzy - Komentarze - Ciekawe informacje


Dział w opracowaniu.
Zapraszam za kilka dni.