nota prawna

Nota Prawna.

Wszystkie artykuły prezentowane w serwisie www.Ksiezniczka-Zdrowia.pl służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich wiadomości nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji z lekarzem, służyć samodiagnozie lub samoleczeniu.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia lub sposobu leczenia - skonsultuj się z lekarzem. Karolina Kamińska, osoby występujące, konsultanci i Naturalna Medycyna sp. z o. o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie www.Ksiezniczka-Zdrowia.pl.

Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.

Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na mądre, długie i zdrowe życie.

Pomagamy tylko tym, którzy chcą sobie pomóc.
Informujemy tylko tych, którzy szukają prawdy.

Czytelnicy serwisu, otrzymują dostęp do materiałów nie zawsze zgodnych z aktualnym stanowiskiem oficjalnej medycyny i nie będą rościć z tego tytułu żadnych pretensji.

Autorzy i konsultanci serwisu www.Ksiezniczka-Zdrowia.pl dokładają wszelkich starań, aby dane prezentowane w serwisie były dokładne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie mogą jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym www.Ksiezniczka-Zdrowia.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych informacji.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prawa autorskie.
W związku z tym że niekiedy korzystamy z materiałów których autorów lub źródła nie można zidentyfikować
w przypadku gdy ktoś uzna, że naruszmy jego prawa
Prosimy o wybaczenie i kontakt z nami.
Zastosujemy się do życzeń autora.

Polityka prywatności.

Naturalna Medycyna sp. z o.o. uznaje prywatność użytkowników korzystających ze strony internetowej www.ksiezniczka-zdrowia.pl na której znajduje się odnośnik pozwalający zapisać się na subskrypcję naszego biuletynu.

Adresy e-mailowe i inne dane personalne są wykorzystywane zgodnie z ustaleniami kontaktu. Oprócz tego klienci i osoby które zamówiły Biuletyn otrzymują od nas informacje dotyczące działalności Sklepu Naturalna Medycyna.

Naturalna Medycyna sp. z o.o. nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników swoich serwisów.

Adres IP
Logi naszych serwerów www i statystyki zawierają adresy IP, z których pochodzą odwołania do stron. Informacje te są zbierane w celach statystycznych.