karolinka kaminska szukam www

Zastanawiasz się często - którą stronę otworzyć?
Gdzie szukać Zdrowia?
Ja czasami mam to samo. I w domu, i w pracy też zdarza mi się moment zamyślenia.
Najmądrzejsze co mi wpada do głowy to zaprosić Cię zwiedzenia do bliskich mi zaprzyjaźnionych dworów.

Przyjaciele mojego księstwa są Twoimi przyjaciółmi.
Podobnie jak ja zadbają o Twoje Zdrowie.
Znajdziesz tu, cenne porady, czarodziejskie mikstury i specyfiki, szamańskie zaklęcia, które na długie lata pozwolą Ci zachować Zdrowie.

Czytaj, wybieraj i odwiedzaj moich przyjaciół.
Wszędzie będziesz mile witany.

sklep naturalna medycyna
www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl
Sztandarowa strona dzięki której możesz zapewnić sobie wygodny i tani dostęp do poszukiwanych specyfików. Dla stałych klientów sklep proponuje Wieczny Rabat. Wszystkie informacje o wiecznym rabacie znajdziesz klikając Link >>>.
Dzięki coraz większej popularności Naturalnej Medycyny i dążenia do zapewnienia Ci maksymalnej wygody w wielu miastach pracują już dla Ciebie stacjonarne sklepy franczyzowe. Wykaz znajdziesz Tutaj >>>.


dystrybucja
https://www.dystrybucja-naturalna-medycyna.pl/
Naturalna Medycyna Sp. z o.o. zapraszaodbiorców hurtowych do współpracy. Znajdziesz tutaj produkty różnych firm z którymi Naturalna Medycyna współpracuje. Najwięcej produktów to produkcja Holistic więc pozwól, że tutaj opowiem Ci o tej rewelacyjnej firmie. 
W zaprzyjaźnionym Królestwie Szwecji Holistic Sverige AB jest niezwykłą firmą propagującą ideę zdrowego świata wolnego od chorób i zanieczyszczeń. Mottem firmy Holistic, pod którym ja i każdy myślący poddany podpisuje się bez wahania, jest:

"Zdrowe życie to życie w równowadze"

Firma Holistic Sverige AB która produkuje doskonałe naturalne suplementy i preparaty, po kilkumiesięcznej współpracy, wybrała wreszcie dystrybutora na teren Polski i jest to oczywiście najbliższa mi Naturalna Medycyna sp. z o. o.

Holistic Sverige AB z powodzeniem sprzedaje swoje produkty w Królestwie Szwecji, Królewstwie Norwegii i Korei Południowej, a teraz w Polsce szczególnie gorąco poleca je Księżniczka Zdrowia. 

Strona którą rekomenduję pełni rolę sklepu hurtowego i informacyjną dla zainteresowanych sklepów w całej Polsce. Produkty Holistic Sverige AB dla Ciebie i wyczerpujące informacje o nich 

znajdziesz tutaj

 

zyj naturalniewww.zyj-naturalnie.pl to najnowsza zaprzyjaźniona z nami strona nowego czasopisma "Żyj naturalnie".
Dwumiesięcznik "Żyj naturalnie" powstał z pasji do zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą, po to by edukować i szerzyć wiedzę na ten temat. Znajdziesz tu artykuły na temat najnowszych badań i odkryć połączonych z mądrością Natury. Na stronie "Żyj naturalnie" możesz również zaprenumerować ten najnowszy dwumiesięcznik jak również kupić pojedyńcze aktualne i archiwalne egzemplarze.

naturalna medycyna 1 

www.naturalna-medycyna.com.pl
Bardzo dobry serwis z mnóstwem aktualnych artykułów. Odwiedza go kilkanaście tysięcy internautów na dobę. Strona idealnie dopasowana do komórek, tabletów i komputerów.    

Naturalna-Medycyna.com.pl to strona poświęcona propagowaniu ludzi, produktów i metod Medycyny Naturalnej. Tą drogą popularyzuje produkty firm i ludzi którzy codzienną pracą, przyczyniają się do prawdziwego poprawiania zdrowotności w Polsce.

Biuletyn - "Tego nie powie Ci lekarz" do niedawna wysyłany był z domeny
Naturalna-Medycyna.com.pl. Dzisiaj jest już trochę inaczej, ale
Zapisy i Archiwalne Biuletyny Tutaj >>>olej lniany
www.olej-lniany.net
To bardzo stara strona, przebudowana zgodnie z współczesnymi wymaganiami.

Od niej zaczynaliśmy propagować i sprzedawać polskie oleje zdrowotne produkty potrzebne każdemu ze względu na bogatą zawartość NNKT - nienasyconych kwasów tłuszczowych.

W dawnych dobrych czasach człowiek w codziennym pożywieniu miał ich wystarczającą ilość. Dzisiaj bardzo biednie to wygląda. 

Strona olej-lniany.net długie lata pełniła rolę sklepu internetowego. Niedawno, po wprowadzeniu wiecznego rabatu w sklep-naturalna-medycyna.com.pl pozostała jej tylko rola informacyjna, którą doskonale spełnia do dziś. Rewelacyjne produkty firmy Złoto Polskie kupisz w Tutaj >>>

Revitalen to firma córka i jej produkty, łącznie ze słynnym olejem lnianym z kapsaicyną

Kapsalen
znajdziesz tutajmilion team
www.milion-team.pl
Milion Team to również strona z długą historią. A jak to było przeczytasz Tutaj >>>.
W skrócie. Najpierw marzenia o milionie. Potem poznański klub żużlowy który przyjął naszą nazwę czyli PSŻ Milion Team. Potem strona przebudowana pod kątem Medycyny Naturalnej do dzisiaj pracuje jako Milion dróg do Zdrowia.

Milion Team to Przedruki, Streszczenia i Linki do artykułów i Dobrych Wiadomości z krainy Zdrowia, które jutro mogą zniknąć na zawsze, lub gdzieś Ci się zapodziać w głębinach internetu. Milion Team to Twoja pamięć. Dziś. Jutro. Kiedyś.
Milion Team i oczywiście Księżniczka Zdrowia - Zaprasza. 

dieta dla zuchwalych 

www.dieta-dla-zuchwalych.pl Utworzona: 2008.10.14 czyli bardzo stara, ale niewiele straciła ze swej aktualności. Przewodnie hasło:
Nie bądź głupi.
Nie daj się zabić!
Bądź zuchwały!
Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy szukasz Zdrowia dla siebie lub swoich bliskich. Jeżeli nie słuchasz utartych sloganów. Jeżeli jesteś odporny na reklamy. Znalazłeś!

Główna tematyka serwisu to Żywienie Optymalne dr Jana Kwaśniewskiego i jego najnowsza modyfikacja Dieta Dobrych Produktów. Autorką DDP jest konsultantka Księżniczki Zdrowia lekarz Ewa Bednarczyk-Witoszek. 
Warto poczytać. Warto być Zuchwałym!
Przyznaję się bez bicia - ja jeszcze nie jestem, ale oficjalnie obiecuję - wkrótce będę.


hipokratesa

ww.hipokratesa.pl Hipokratesa czyli Naturalna Medycyna dla osób posiadających kwalifikacje z zakresu medycyny, farmacji lub żywienia. Witamy Wszystkich dla których zdrowie Polaków jest jedną z najważniejszych wartości.
Motto strony:  
Umysł człowieka jest jak spadochron.
Spełnia swoją rolę kiedy go otwierasz.

Dużo wartościowych informacji, których nie znajdziesz w innych serwisach. Tak naprawdę korzystają z nich wszyscy, nie tylko medycy, dietetycy i szamani, więc i Ciebie serdecznie zapraszam.


zaczekac na dusze
www.zaczekac-na-dusze.pl Mózg jest tylko komputerem przy którym pracuje Dusza!

Nie śpiesz się. Nie goń! Zaczekaj na swoją Duszę!
Pomagamy tylko tym, którzy chcą sobie pomóc.
Informujemy tylko tych, którzy szukają prawdy.
Zaczekać na dusze to serwis do tych którzy maja dosyć gonitwy za mirażami XXI wieku.

Żyj wolniej. Kochaj mocniej!

Warto odwiedzić tę stronę. Poczytać.
Wyrzucić telewizor i zwolnić by zacząć Zdrowo i długo Żyć.
Zapraszam!
Byłam. Czytałam. Zwalniam.
Szczególnie podobał mi się "wstępniak" - Po tamtej stronie chmur.
Karolina Kamińska.

koloidalne
www.koloidalne.biz Nawiązanie przez Naturalną Medycynę bliskiej współpracy z Nano Technologies Group Inc. USA - firmą produkującą niejonowe preparaty koloidalne zaowocowało uruchomieniem tej strony. Prezesem Nano Technologies Group Inc. USA jest Pani Agata Nowakowska i to dzięki jej staraniom i uprzejmości możemy Państwu oferować te rewelacyjne preparaty. Dziękujemy!

Początkowo ta strona była specjalistycznym sklepem internetowym, ale po wprowadzeniu Wiecznego Rabatu w naszym podstawowym sklepie internetowym strona www.koloidalne.biz pełni tylko rolę informacyjną.

Powiem Ci prawdę.
Codziennie korzystam z produktów tej firmy które możesz znaleźć Tutaj >>>
Do czego je stosuję opowiem Ci wkrótce w innym rozdziale Księżniczki Zdrowia
a tutaj podrzucam link.


preparaty liposomalne
www.preparaty-liposomalne.pl to mała, ale bardzo ważna strona.

W XXI wieku wreszcie rozwiązano problemy technologiczne związane z transportem preparatów bezpośrednio do wnętrza komórek, z pominięciem trawienia z żołądku, dzięki czemu skuteczność preparatów liposomalnych wzrosła wielokrotnie.

Na przykład 1 gram liposomalnej witaminy C to skuteczność 15 gramów normalnej.

Oprócz liposomalnej witaminy C oferujemy Liposomalny Glutation i Liposomalny Kwas alfa-liponowy. Producent stale prowadzi badania nad możliwością wprowadzenia nowych preparatów, ale nie jest to prosta sprawa, więc spokojnie czekamy.

Nie są to najtańsze preparaty, ale sytuacjach podbramkowych nie oglądając się na cenę kupuję Liposomalną Witaminę C i mam wszelkie problemy z głowy. 

oleje budwig

www.oleje-budwig.pl Dieta dr Budwig jest prosta, naturalna i rozsądna jak wszystkie wielkie odkrycia naukowe. W 1952 roku stworzyła dietę znaną pod nazwą Dieta Budwigowa, wspomagającą leczenie nowotworów, a także chorób serca, cukrzycy. Dieta jest bogata w olej lniany zmieszany z serem, bogata w owoce, warzywa i błonnik. Zaleca się unikanie cukru, tłuszczów zwierzęcych, oleju sałatkowego, wędlin, masła, a zwłaszcza margaryny.

Oleje i produkty
polecane w Diecie dr Budwig
znajdziesz tutaj


Oprócz wyżej wymienionych stron prowadzimy dwa profile na Facebooku:

Facebook - Naturalna Medycyna
Facebook - Sklep Naturalna Medycyna

Zapraszam!
Polub Nas!