przemadrzalaKsiężniczka Przemądrzała - Grafika komputerowa - Mariusz Kowalski

Za śnieżnymi górami i iglastymi lasami żyła sobie Księżniczka Przemądrzała co badać się nie zamierzała, sama sobie stwierdzała co jej dolega i jaki ma być jej proces leczenia.

Reklam się naoglądała, więc apteki często odwiedzała i leki w każdej aptece bez recepty kupowała.

Gdy to tylko pęcherz ją zabolał zaraz nakazała by z apteki dostarczono środek co cuda działa i ściśle według ulotki stosowała. Gdy ją głowa zabolała, zaraz środek ekspresowy brała. A to krople na katar, a to gdy grypa ją dopadła to zaraz środek maksymalny stosowała, co w mig usuwa choroby objawy. Wszak królewny sprawy, co ma ich na głowie tysiące, ni chwili czekać nie mogą. Ani myśli leżeć w łóżku i narzekać z bólu.

Witaminki dla kobiecinki, takie reklamowane też Królewna brała, by uroda jej nie przemijała.
A gdy noga ją zabolała zaraz super maść stosowała, lub po dniu całym, gdy nogi ją bolały, też to apteczne środki łykała bo żylaków się obawiała.

A, że do nowoczesnych księżniczek należała to antykoncepcję zażywała,
lecz gruntownych to badań przed jej doborem nie miała.

Na wątrobę i odchudzanie środki, chętnie też zażywała, bo w reklamie usłyszała, że dbać trzeba i zażywać, by mieć zdrową wątrobę i co najważniejsze być szczupłą, zgrabną i powabną.

A, że słońca w tym klimacie naszym bywa mało, witaminę D3 reklamowaną, też łykała by być promienna niczym słońce, a gdy kaszel miała syropek z reklamy popijała, a po posiłku na trawienie środki reklamowane zażywała, bo się nasłuchała, że koniecznie trzeba trawienie wspierać środkami lub gdy tylko jej się biegunka przydarzała też środkiem z apteki ją stopowała. A gdy to oczami mrugała bo coś słabo widziała zaraz coś z luteiną zażywała.

Ponieważ żyć chciała zgodnie z trendem nowoczesnym,
że wszyscy piękni są i zdrowi,
że się pracuje a nie choruje,
że objawy, dolegliwości i choroby to się tuszuje,
nie szukając przyczyny,
bo to przecież czasu wielka szkoda.

Choć medyków na swe usługi miała, to z nich nie korzystała, bo czasu nie miała.
Wolała iść na zdobienie paznokci i włosów farbowanie,
niż swą książęcą krew błękitną oddać na badania w laboratorium.

Przecież we współczesnym świecie dnia każdego masz być pełen radości,
uśmiechnięty i pachnący, nawet gdy cię chandra, smutek, złość czy niemoc dopada.

Więc i na to Księżniczka środki łykała i tak sobie biedy napytała, że się rozchorowała bo nie odpowiednimi środkami leczyła się sama.

Dnia pewnego księżniczka Przemądrzała z łóżka długo nie wstawała, zazwyczaj pomagało to co na wigor brała, lecz dzisiaj nawet to jej nie pomogło, tak ją zmogło.

Przybyła na dwór książęcy karetka i zabrała księżniczkę do szpitala, gdzie została gruntownie przebadana.

Jeden medyk przerażony gdy wyniki jej obejrzał i czym i wnet udał się do sali gdzie rodzina księżniczki na wieści czekała. Co jej dolega? Medyk do rodziny powiada:
księżniczki z apteki kuracja szkód wyrządziła mnóstwo.

Rzekła też do księżniczki co za mądrą uchodziła:
Oj, biada, biada ci, co się stało z twoją głową? Jak tak można psuć swe zdrowie i zażywać tyle środków, czy czytałaś skład tych leków, czy patrzyłaś co też one w sobie mają, skąd pochodzą surowce w nich zastosowane, jakiej są jakości, kto je produkuje to, że są reklamowane to nie znaczy, że pomagają, w jednym leku co na bóle nóg i żylaki ma pomagać jest substancja taka co jest wykorzystywana do rur czyszczenia - więc może dlatego krew twą rozrzedza by się nie tworzyły w nich żylaki, w innych też chemicznych środków nie brakuje, obciążają ci wątrobę, trzustkę, nerki, psują zdrowie, maskowały ci objawy niedoborów witamin, zanieczyszczając przy tym twój organizm, aż doprowadziłaś do stanu zapalnego organizmu całego. Kusiły cię ceną, promocją, prezentem ?

Bezwzględnie oczyścić trzeba twój organizm i wesprzeć wątrobę jelita i nerki, co przez swoje wątpliwie “lecznicze kuracje” pracę tym organom zaburzyłaś.

Będziesz zażywać OrtoDetox i Ortoren - to zestawy bezpiecznych wyciągów ziołowych oraz błonnika, które to mają za zadanie wyrzucić z ciebie to chemiczne leków stosowanie.

OrtoDetox w swym zestawie ma tylko naturalne składniki, bez sztucznych dodatków i substancji. Uruchomi wątrobę i jelita do oczyszczenia się z chemii, której im dostarczyłaś.

Ortoren natomiast bezpiecznie twój układ moczowy i rozrodczy oczyści z toksyn. Wzmocni, moczopędnie zadziała byś szybciej trucizn się pozbywała i na zapalenia pęcherza nie zapadała, gdyż na poziom on flory bakteryjnej tych układów zadziała.

Pomocna w walce wielce będzie kurkumina z piperyną , usunie stan zapalny, bólu zmniejszy odczuwanie, oraz jelita pobudzi do pracy, by zwiększyć trucizn wydalanie.

Zmądrzała księżniczka do serca rady wzięła, odrzuciła szkodliwe leki i do zdrowia choć szybko nie powróciła, to zdecydowanie jego jakość poprawiła.

Ku przestrodze.
Zapamiętaj czytelniku drogi, rób badania, zażywaj dla ciebie odpowiednie suplementy - ale tylko dobrej jakości, ze sprawdzonych źródeł pochodzenia, bez sztucznych tanich dodatków.
Czytaj etykiety.
Pytaj mądrych sprzedawców. Nie kupuj leków bez recepty bo są na wyciągnięcie ręki lub w promocji, sprawdzaj, pytaj, analizuj.

Życzę zdrowia i rozsądku.