kaczuszka

Karolina Kamińska - Bajka o kaczuszce. Grafika komputerowa - Mariusz Kowalski

 
Nad pewną rzeczką opodal dużego krzaczka, przechodziła w dzień piękny kaczka, nie dziwna lecz zwykła taka żółciutka i dla innych całkiem milutka.


Jednak kaczuszka cierpiała czas jakiś z powodu bólu brzuszka często też katar kaczuszkę dopadał. Dziwił się doktor co kaczkę badał i ręce rozkładał.
Rzekł do kaczuszki - ja tu nic poradzić nie mogę.

Lecz w tej krainie pośród krzaczków wielu, żył mądry kaczor co uleczył wielu, on to takie metody stosował, że zbierał zioła i różne zwierzęta hodował, by oprócz smacznie, jeść naturalnie, parzyć herbatki, przyrządzać mikstury.

Przyszła więc kaczka do kaczora i rzekła, pomóż Kaczorze mi w mej bolączce, brzuszek mnie często boli, puchnie jak balon i ciągle mnie wzdyma, kurczy się on i napina, a gdy lekko zmarznę brodząc w wodzie zaraz mnie katar przebrzydły dopada.  Już jeść się boję, że znowu wzdęta będę choć nie jem już chipsów i foodów szybkich.

Rzekł więc mądry kaczor do miłej kaczuszki
twój brzuszek mały a w nim jelita mają słabą mikroflorę (nie namnażają się tu bakterie albo są leniwe albo złośliwe), dlatego te kurcze i ciągłe wzdęcia, a gdy brak nam ilości odpowiedniej mikroflory odporność nam spada i katar często dopada.

Dam ci miksturę taką, co powstaje z krowiego mleka, krówki nie-czarnej i nie w kropki bordo co gryzła trawę kręcąc mordą.

Jest to skoncentrowana serwatka co pochodzi z mleka gdy produkuje się masło.
Taka to heca - nazwałem ten produkt tak sobie Molkur,
choć ani to z kurą i molem wspólnego nic nie ma, to po niemiecku ładnie wybrzmiewa.

Mikstura zawiera skład kompleksowy: racemiczny kwas mlekowy, kwas ortowy, witaminy z grupy B, pierwiastki śladowe, minerały, biokatalizatory. Dzięki temu właściwości ma probiotyczne, jelitom on tworzy bakterie magiczne - co mikroflorę jelit odpowiednią wytwarzają.

Nie ma on w sobie kazeiny i histaminy ani glutenu substancji co szkodzą wielu.

Stosuj trzy razy na dzień po 30 kropli i wnet brzuszek twój mięciutki jak ty cały będzie i katar też wnet odejdzie.

I tak stosowała kaczuszka Molkur, a gdy jej przemarzł ostatnio kuperek, kaczuszka wcale kataru nie miała, a brzuszek kaczuszki tylko się odzywał gdy pusty bywał.

Tu wkrótce
znajdziesz filmową wersję
Bajki o kaczuszce.

Napisz komentarz. Subskrybuj mój kanał.

Baza wiedzy - Komentarze - Ciekawe informacje